OHK / INFO
 Startside
 Om oss
 Reglement
 Veibeskrivelse
 Kontakt oss
 Styret
 Rapport fra feltet
 SIKKERHET
 Video fra feltet
 Rabattavtaler
 Innmelding i klubben
 
 Konkurranse
 Flyprogram
 Terminliste
 Stevnerapport
 Resultater
 
 Artikler
 X-Cell Tempest FAI
 Nybegynnertips
 Komme i gang
 Valg av helikopter
 
 Diverse
 Kjøp & Salg
 Bilder
 Linker
 

Leder: Thomas Hage
thomas@oslohelikopterklubb.net 

Nestleder: Kristian Mattsson
kristian@oslohelikopterklubb.net

Kasserer: Thomas Hage
thomas@oslohelikopterklubb.net

Sekretær/Webansvarlig: Philip Baldejera
philip@oslohelikopterklubb.net

Styremedlem: Dag Eckhoff
dag@f3cn.no

Styremedlem: Einar Bergseth
einar@oslohelikopterklubb.net

Du kan også sende en mail til alle i styret på:
styret@oslohelikopterklubb.net
         
Oslo Helikopterklubb 
  • louis vuitton norge